ПРОЧИТАЈТЕ ШТО ПОВЕЌЕ ПРЕД ДА ГЛАСАТЕ!

Image Alt
номинирани книги

Прочитај што повеќе пред да гласаш

The Game – за авантуристички расположени момчиња и девојчиња

500 ден

The Game е територија што сите заедно ја основавме, и во која се наоѓаме секогаш кога сме со паметен телефон в раце, секогаш кога спуштаме апликација или играме некоја игричка. Таа ни личи на откачено место во кое можеме да влеземе кога и да ни се посака, но во неа владеат правила што и не се толку едноставни. Затоа, за да можеме без страв да се населиме на оваа територија и да ја подобриме, ќе тргнеме на пловидба во која ќе ги истражиме годините по нејзиното основање и ќе стигнеме до прагот на иднината. Ќе откриеме како ја создадовме оваа земја, The Game, и со тоа ќе се подготвиме за следниот потег.

Категорија:
Сподели ја љубовта кон книгите

дополнителни информации

Издадена

2020 година

Издавач

Антолог

Оценка

Уште нема мислења.

Напишете мислење за “The Game – за авантуристички расположени момчиња и девојчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мој профил
За гласање и нарачување на сајтот, може да се регистрирате како корисник или пак да се најавите со Facebook.
RCBAwards - Книга на годината 02 312 2708 info@kniganagodinata.mk