ПРОЧИТАЈТЕ ШТО ПОВЕЌЕ ПРЕД ДА ГЛАСАТЕ!

Image Alt
номинирани книги

Прочитај што повеќе пред да гласаш

Лисичката плетачка

250 ден

Приказна распослана на 18 шумски страни за најдобрата и најмилната плетачка во шумата. Да се стоплиме со добрина и љубов кон другарчињата. Таква љубов каква што ни покажува Лисичката плетачка.

Сподели ја љубовта кон книгите

дополнителни информации

Издадена

2020 година

Издавач

Арт Студио Батев

Оценка

Уште нема мислења.

Напишете мислење за “Лисичката плетачка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мој профил
За гласање и нарачување на сајтот, може да се регистрирате како корисник или пак да се најавите со Facebook.
RCBAwards - Книга на годината 02 312 2708 info@kniganagodinata.mk