ПРОЧИТАЈТЕ ШТО ПОВЕЌЕ ПРЕД ДА ГЛАСАТЕ!

Image Alt
номинирани книги

Прочитај што повеќе пред да гласаш

Срчки

200 ден

„Срчки“ е книга поезија на Бранислав Николов, издадена под уметничкото име Пијан Славеј. Дизајнот на корицата е дело на Методи Златанов.

Категорија:
Сподели ја љубовта кон книгите

дополнителни информации

Издадена

2020 година

Издавач

Прозарт Медиа

Оценка

Уште нема мислења.

Напишете мислење за “Срчки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мој профил
За гласање и нарачување на сајтот, може да се регистрирате како корисник или пак да се најавите со Facebook.
RCBAwards - Книга на годината 02 312 2708 info@kniganagodinata.mk