ПРОЧИТАЈТЕ ШТО ПОВЕЌЕ ПРЕД ДА ГЛАСАТЕ!

Image Alt
номинирани книги

Прочитај што повеќе пред да гласаш

Малата вештерка

180 ден

Вештерката се врати во волшебната шума! И, овој пат таа не е сама, има и помошничка – една мала вештерка по име Фи, која никако не умее да направи лоша магија.

Сподели ја љубовта кон книгите

дополнителни информации

Издадена

2020 година

Издавач

Светот на Биби

Оценка

Уште нема мислења.

Напишете мислење за “Малата вештерка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мој профил
За гласање и нарачување на сајтот, може да се регистрирате како корисник или пак да се најавите со Facebook.
RCBAwards - Книга на годината 02 312 2708 info@kniganagodinata.mk